0

V kuchyni s mascarpone

Mascarpone chutí jemne sladko a hoci sa používa najmä do dezertov, dá sa využiť aj na prípravu jedál. Ak chcete vyskúšať jeho lahodnú, krémovú chuť, Kuchyňa Lidla vám ponúka ako inšpiráciu hneď 3 vynikajúce recepty. Recept Adriany Polákovej na mrkvový koláč ukrytý pod perinou z mascarpone s pomarančovou kôrou vás určite prekvapí svojou chuťou. Ak máte chuť na niečo rýchle, pripravte si dezert z lesného ovocia a mascarpone ochutený medom. Ak nemáte práve chuť na sladký dezert, skúste gnocchi so sušenými paradajkami s jemnou omáčkou z mascarpone.

Mrkvová torta s mascarpone

Mrkvová torta s mascarpone

Gnocchi so sušenými paradajkami a mascarpone

Gnocchi so sušenými paradajkami a mascarpone

Mascarpone s lesným ovocím

Mascarpone s lesným ovocím

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info