0

Valentínske menu

Valentín je výnimočným dňom pre všetkých zamilovaných. A hovorí sa, že láska prechádza cez žalúdok... Ak teda chcete vašu drahú polovičku pozvať na romantickú večeru pri sviečkach, nemusíte hneď rezervovať stôl v najdrahšej reštaurácii v meste. Nachystajte valentínske menu vo vlastnej kuchyni podľa receptov vychyteného šéfkuchára Marcela Ihnačáka! Ako predjedlo pripravte krémový kozí syr v orechovom kabátiku so sviežim poľníčkom, malinami a omáčkou z balsamica. Ako hlavný chod odporúčame lahodné gnocchi s krevetami, hráškom a čerstvou bazalkou. Ak vám ešte ostane miesto na sladký dezert, vychutnajte si semifreddo s mascarpone, čokoládou a medovými orechmi. Alebo vyskúšajte niektorý z našich tipov na neodolateľný valentínsky dezert v Lidl Cukrárni!

Kozí syr s pečenými orechami, malinami a balsamicom

Kozí syr s pečenými orechami, malinami a balsamicom

Gnocchi s krevetami a krémovou omáčkou

Gnocchi s krevetami a krémovou omáčkou

Semifreddo s mascarpone, čokoládou a medovými orechmi

Semifreddo s mascarpone, čokoládou a medovými orechmi

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Nenechaj si ujsť špičkové recepty

Prihlás sa do nášho newslettera a vynikajúce recepty ti naservírujeme priamo do tvojej e-mailovej schránky, aby ti nič neušlo.

Odoberať