0

Veľké pečenie

Veľké sladké pečenie

Blížiace sa sviatky sú dokonalou príležitosťou na prípravu sladkých dezertov! V Lidl Cukrárni nájdete recepty na mnoho koláčov, koláčikov, tort a tiež nepečených dezertov. Využite nájdite si medzi nimi svoje obľúbené dezerty! Možno vám pomôžu aj naše tipy. venček z odpaľovaného cesta, ktorý iste bude chutiť celej vašej rodine. Navyše sa skvele hodí na sviatočne prestretý veľkonočný stôl.Na sviatočne prestretý veľkonočný stôl sa skvele hodí venček z odpaľovaného cesta. Určite bude chutiť celej vašej rodine! Ak hľadáte tip na tradičný dezert, tak určite vyskúšajte krémeš. Ale nie hocijaký! Osviežte vanilkový krém bielym jogurtom. Touto exkluzívnou sladkou špecialitou uspokojíte aj vyberavé jazýčky! Počas sviatkov by na žiadnom stole nemal chýbať ani tradičný veľkonočný mazanecPočas Veľkej noci by na žiadnom stole nemal chýbať tradičný veľkonočný mazanec. Touto exkluzívnou sladkou špecialitou uspokojíte aj vyberané jazýčky!! Stačí ho nakrájať na plátky, potrieť maslom a džemom a chutné veľkonočné raňajky pre vašu rodinu sú pripravené.

Veniec z odpaľovaného cesta

Veniec z odpaľovaného cesta

Jogurtový krémeš

Jogurtový krémeš

Veľkonočný mazanec

Veľkonočný mazanec

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Nenechaj si ujsť špičkové recepty

Prihlás sa do nášho newslettera a vynikajúce recepty ti naservírujeme priamo do tvojej e-mailovej schránky, aby ti nič neušlo.

Odoberať