0

Veľkonočné tiramisu

Tiramisu je tradičný taliansky dezert, ktorý sa pripravuje z mascarpone, dlhých piškót, vajíčok, kávy a amaretta. Servíruje sa nakrájané na kocky, bohato posypané kakaom. Veronika svoju verziu tiramisu trochu vylepšila, aby sa z neho stal ideálny dezert na blížiace sa veľkonočné sviatky. Bude pastvou nielen pre vaše chuťové poháriky, ale aj pre oči. Podáva ho vo farebných črepníkoch, zasypané jedlou hlinou a dozdobené zajačími uškami z čokolády a fondánovými mrkvičkami. Táto hravá forma servírovania poteší najmä malých šibačov ale chutiť bude určite aj tým starším. :)

Tiramisu s vaječným likérom

Tiramisu s vaječným likérom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info