1

Višňové mámenie

Višne sú ideálnym ovocím do koláčov. Makové alebo čokoládové torty s višňovou plnkou určite všetci poznáme. Adriana má úplne iný nápad s višňami. Pozrite si recept na perfektnú tvarohovo-višňovú kocku. Na kakaovom základe krémová tvarohová plnka a chutný višňový krém. Nechajte sa zlákať touto dobrotou.

Višňovo-tvarohové kocky

Višňovo-tvarohové kocky

  • H
    Hosť
    27. január 2016, 21:38

    Jedla som ho minulý týždeň,piekla ho moja neter. Jednoduho úžasný, chystám sa ho upiecť túto sobotu na rodinnú oslavu.Máličko sme pozmenili tvarohovú plnku,pridali sme aj na polovicu mascarpone. Ďakujem za skvelý recept

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info