0

Vítanie jesene

Prišla jeseň a treba ju privítať vo veľkom štýle! Navrhujeme tri recepty od Adriany Polákovej z Lidl Cukrárne, na vynikajúce koláče plné sezónneho ovocia. Hruškový koláč s jemnou vôňou vína a s nádychom francúzska je veľmi jednoduchý a zároveň pôsobí veľmi originálne. Ak máte viac času, vyskúšate recept na plnený kysnutý koláč. Ukrýva v sebe makovo-slivkovú plnku a slivkami je aj dozdobený. V jeseni dozrievajú aj jablká a preto nezabudnite vyskúšať jablkový koláč. Krehké maslové cesto s vrstvou šťavnatých jabĺk, vanilínovým cukrom a voňavou škoricou si určite obľúbite!

Plnený kysnutý koláč

Plnený kysnutý koláč

Hruškový koláč s bielym vínom

Hruškový koláč s bielym vínom

Jablkový koláč

Jablkový koláč

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info