0

Vo francúzskom štýle

Odpaľované cesto, parížsky krém, malinové coulis a hodvábna čokoládová poleva ganache posypaná nasekanými orechmi... To sú éclairs – tradičný francúzsky dezert. Slovo éclair znamená v preklade „svetelný záblesk“. A tieto vynikajúce sladkosti také naozaj sú – vyzerajú oslňujúco a z vášho stola zmiznú rýchlosťou svetla. Pripravte si ich aj u vás doma podľa receptu Adriany Polákovej. Nájdete ho v Lidl Cukrárni!

Éclairs s parížskym krémom

Éclairs s parížskym krémom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info