1

Výnimočné raňajky

Ak už máte dosť klasických vajec na tvrdo alebo obyčajnej rannej praženice, prinášame vám tri tipy, ako jedlá s vajíčkami pozdvihnúť na vyššiu úroveň! Vyskúšajte vajcia na španielsky spôsob, ktoré sa podávajú spolu s chrumkavou tortillou a pikantnou paradajkovou omáčkou. Druhým variantom sú efektné vajíčka zapečené v avokáde, posypané chrumkavou slaninkou a čerstvou pažítkou. Ak máte chuť na honosné raňajky vo veľkom štýle, pripravte si vajíčka s lososovo-chrenovou náplňou. Začnite svoje ráno neobvyklými raňajkami a načerpajte energiu na celý deň!

Vajcia na španielsky spôsob

Vajcia na španielsky spôsob

Vajíčka zapečené v avokáde

Vajíčka zapečené v avokáde

Vajíčka s lososovo-chrenovou náplňou

Vajíčka s lososovo-chrenovou náplňou

  • H
    Hosť
    08. august 2014, 21:26

    Výborne nápady, pri ktorých aj tečú slinky. Je to aj estetické a hlavne mňam-mňam. Pokračujte ,ste úžasní. Ahóóój , zdraví Vás Miroslav

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info