0

Z jedného hrnca

Jedlá z jedného hrnca sú dokonalým riešením v mnohých situáciách! Či už ste príliš zaneprázdnený na to, aby ste pri sporáku strávili dlhé hodiny, alebo jednoducho nechcete špiniť príliš veľa riadu, ale aj napriek tomu chcete pripraviť chutné jedlo, ktoré si rýchlo zohrejete v práci. Ak obľubujete jedlá z kuracieho mäsa, stavte na stehná. Môžete ich upiecť obalené v sušenej šunke, s kyslou kapustou a zemiakmi. Pre fanúšikov orientálnych chutí odporúčame kurča s karí zeleninou. Do tretice odporúčame kurča so zemiakmi, paprikou a olivami. Ktorý z receptov sa stane vašim obľúbeným!

Pečené kuracie stehná na kyslej kapuste so sušenou šunkou

Pečené kuracie stehná na kyslej kapuste so sušenou šunkou

Pečené kuracie štvrte s karí zeleninou

Pečené kuracie štvrte s karí zeleninou

Kura na zemiakoch, paprike a cesnaku

Kura na zemiakoch, paprike a cesnaku

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info