1

Z maku a višní

Mnohým ľuďom evokuje torta nejakú výnimočnú udalosť - narodeniny, stužkovú, svadbu alebo vzácnu návštevu. My si však myslíme, že príležitosť dať si kúsok skvelej torty je každý deň! Naša cukrárka Adriana Poláková je toho istého názoru, a preto pre vás pripravila recept na úžasnú makovo-višňovú tortu. Jej príprava vôbec nie je zložitá, a tak si s ňou môžete osladiť každý všedný deň!

Makovo-višňová torta

Makovo-višňová torta

  • H
    Hosť
    28. november 2014, 14:36

    nie som až taká pekárka , ale táto torta je skvelá, mojí priatelia ani neverili že som ju piekla ja , skvelá kombinácia surovín odporúčam a ďakujem za skvelý recept a prajem všetko dobré

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info