0

Zaspomínajte si na detstvo

Poznáte vtáčie mlieko? Mnohí z vás tento sladký pokrm určite milovali, keď boli ešte deti. Veľa receptov z nášho detstva však upadá do zabudnutia. Pripomeňte si preto, ako sladko chutili staré časy na prázdninách u starých rodičov. Ak ste vtáčie mlieko doma ešte nevarili, tak to určite musíte napraviť! Jeho príprava je jednoduchá. Nechajte sa inšpirovať receptom Adriany Polákovej v Lidl Cukrárni a pripravte ho s vynikajúcim domácim pudingom.

Vtáčie mlieko

Vtáčie mlieko

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info