0

Zázraky zo zemiakov

Koľko jedál sa dá urobiť zo zemiakov? Nekonečno! Môžu byť varené, pečené aj smažené. V celosti, na kúsky alebo roztlačené na kašu. Mierne ochutené alebo pikantné. Aj v Kuchyni Lidla nechýbajú recepty na chuťovky, ale aj hlavné jedlá so zemiakom v hlavnej úlohe. Možno by ste si dali zapečené ragú pod zemiakovou prikrývkou alebo chutné jednohubky so salámou či slovenskú klasiku – zemiakové placky? Voľba je na vás! Najdôležitejšie však je, že každé jedlo zo zemiakov chutí skvele!

Ragú z mletého mäsa zapečené so zemiakovou kašou

Ragú z mletého mäsa zapečené so zemiakovou kašou

Bylinkovo-zemiakové placky s kyslou smotanou

Bylinkovo-zemiakové placky s kyslou smotanou

Chuťovky zo zemiakov a salámy s čerstvým chrenom

Chuťovky zo zemiakov a salámy s čerstvým chrenom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info