0

Zelené dobroty

Viete prečo je dôležité jesť zelené druhy zeleniny? Pretože majú vysoký obsah železa, kyseliny listovej a vitamínov skupiny B a C. Pôsobia prečisťujúco a zvyšujú našu obranyschopnosť. Akým spôsobom si môžete pripraviť zelené druhy zeleniny? Napríklad podľa receptu Marcela Ihnačáka na morčaciu roláda plnenú tekvicou a mozzarellou na lahodnej zelenej fazuľke. Myslíte si, že pesto sa konzumuje len s cestovinami? Nie! Pesto z rukoly sa výborne hodí k i pečenému kurčaťu podávanému s jemným zemiakovým pyré. Tento recept musíte vyskúšať! Na záver navrhujeme palacinky plnené špenátom a balkánskym syrom servírované s rukolovým šalátom podľa receptu Romana Paulusa.

Nech sa to na vašom tanieri pekne zelení!

Morčacia roláda plnená tekvicou a mozzarellou

Morčacia roláda plnená tekvicou a mozzarellou

Pečené kurča s rukolovým pestom a zemiakovým pyré

Pečené kurča s rukolovým pestom a zemiakovým pyré

Špenátové palacinky s balkánskym syrom

Špenátové palacinky s balkánskym syrom

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info