6

Ako jednoducho nakrájať roládu?

Neviete, ako čo najjednoduchšie nakrájať roládu? Máte obavu, že pri rezaní váš koláč stratí čaro? Pozrite sa, aký trik má pre vás Adriana Poláková. Vďaka nemu zvládnete krájanie rolád vždy ľavou-zadnou.

 • H
  Hosť
  06. august 2015, 14:07

  Dobry den pani Polakova, chcela som vam popriat vsetko dobre vo vasej praci, varenie a pecenie ma zaujima dlho, takze uz nejaky ten prehlad mam, casto ale vo vasich videach narazim na nieco nove, co ma inspiruje.. tiez sa mi paci, ako pecenie prezentujete :) Takze vam zelam vela uspechov!

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  01. apríl 2015, 21:45

  Objavili Ameriku!!! Moja mam takto "krájala" knedľu už pred 30-timi rokmi

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  14. február 2015, 20:20

  Je to supeeeer napad funguje to skusala som to na nepecenej kokosovej rolade

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  27. december 2014, 17:18

  pre Petra - koláč s čokoládovou polevou nakrájaš tak, že si naprv nahriatým nožíkom opatrne urobíš zárez do hĺbky čokolády a potom už koláč v pohode pokrájaš bez popraskania polevy :)

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  27. december 2014, 12:28

  Ja by som privítal postup, ako jednoducho nakrájať koláč s čokoládovou polevou, aby sa nelámala.

  Odpovedať
Zobraziť viac komentárov

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info