0

3 oriešky

Koláčiky plné orieškov

Obľúbená rozprávka patrí k Vianociam tak, ako orechové koláče. Orechy v spojení s nadýchaným kysnutým cestom, makom, tvarohom a lekvárom chutia vynikajúco – dôkazom toho je úžasný štedrák, bez ktorého si mnohí Vianoce nevieme predstaviť. Alebo vyskúšajte overená klasiku v podobe kysnutých orechový rožtekov. Tieto rožteky sa hodia nielen na slávnostnú príležitosť, ale aj ako desiata do školy alebo sladučké nedeľné raňajky. Ako posledný dezert sme pre vás vybrali úžasný koláč z krehkého cesta naplnený orechovo-medovou plnkou. Ak sa vo vašej komore povaľujú nejaké orechy, tak je najlepší čas, využiť ich!

Štedrák

Štedrák

Orechový koláč

Orechový koláč

Orechové rožky

Orechové rožky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info