2

Bravčovina na 3 x inak

Hľadáte inšpiráciu na obed? Na stránke kuchynalidla.sk ste na tej správnej adrese. Vyskúšajte recepty nášho kuchára Marcela Ihnačáka na vynikajúce jedlá z bravčového mäsa. Plnené bravčové roládky s krémovými zemiakmi a pórom sú správnou voľbou, keď nemáte veľa času nazvyš. Ak máte radi recepty, pri ktorých stačí pridať suroviny do zapekacej misy a vložiť do rúry – odporúčame vám pečené bravčové s feniklom a karí korením. A pokiaľ máte doma veľkých hladošov, tak určite vyskúšajte dusené bravčové s paprikou a kyslou kapustou.

Bravčové roládky s krémovými zemiakmi s pórom

Bravčové roládky s krémovými zemiakmi s pórom

Pečené bravčové s feniklom a karí korením

Pečené bravčové s feniklom a karí korením

Dusené bravčové s paprikou a kyslou kapustou

Dusené bravčové s paprikou a kyslou kapustou

 • H
  Hosť
  19. marec 2015, 18:20

  Tak ja som pre zmenu nazbierala body na kuchársku knihu, ktorú som potom už nikde nemohla zohnať, dosť trápne...

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  02. marec 2015, 20:31

  Za každý nákup aby som platila 20 euro nemyslíte že je to veľa? -_- A ja som sa tak tešila :( Chcela som dať sestre na 18 narodeniny... :( No čo ale musím pchváliť kniha je veľmi pekna ;) :) Chvalím! ;) :)

  Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info