0

Čerešne

Nie je nič príjemnejšie ako sladký začiatok dňa. Ak aj vy patríte medzi milovníkov sladučkých a sýtych raňajok, nechajte sa inšpirovať novým receptom Adriany Polákovej. Pripravte si špaldové palacinky! A keďže teraz je obdobie dozrievania čerešní, musíte to využiť a do palaciniek pridať aj tieto červené dvojičky. Sladkú pochúťku doplňte na záver ešte vynikajúcou pudingovou omáčkou. Potešte svoju rodinu touto sladkou pochúťkou!

Čerešňové palacinky

Čerešňové palacinky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info