0

Citrónové osvieženie

Vyskúšajte vynikajúce recepty na koláče s citrónovou príchuťou! Lahodný a v súčasnosti veľmi obľúbený cheesecake poliaty sviežou citrónovou polevou bude určite chutiť všetkým blízkym a priateľom. Cupcakes ukryté pod jemnou snehovou čiapočkou zapečenou dozlatista si môžete na záver dozdobiť drobným čerstvým ovocím podľa vašej fantázie. Po zahryznutí vás príjemne prekvapí svieža chuť citrónového krému, ktorým sú koláčiky plnené. Na citrónovej roláde preliatej malinovým coulis si môžu pochuti aj tí, ktorí sú alergickí na lepok, keďže sa pripravuje bez múky. Tak, ktorý dezert si najbližšie upečiete?

Cheesecake s citrónovým krémom

Cheesecake s citrónovým krémom

Citrónové cupcakes

Citrónové cupcakes

Citrónová roláda

Citrónová roláda

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info