0

Čokoládová lahôdka

Niet pochýb o tom, že kráľovnou všetkých dezertov je čokoláda. Práve preto hrá tento týždeň hlavnú úlohu v našej Lidl cukrárni. A tá najčokoládovejšia čokoládová torta, aká vôbec existuje, je Sacherova torta. Táto výnimočná sladkosť má bohatú históriu a je úzko spätá s nádherným mestom Viedeň. Originálny recept je síce prísne chráneným tajomstvom Sacherovej cukrárne, ale s nasledovným osvedčeným variantom á la Sacher od našej cukrárky Adriany Polákovej si tortu môžete upiecť aj sami.

Sacherova torta

Sacherova torta

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info