0

Cuketové hody

Cuketová sezóna je v plnom prúde, preto ju určite využite aj vo svojej kuchyni. Cuketa má jemnú chuť a jej využitie v kuchyni je univerzálne. Pripraviť ju možno na stovky skvelých spôsobov, ako napr. grilovanú, restovanú, plnenú, či pečenú. V Kuchyni Lidla vám ponúkame hneď niekoľko overených receptov. Vyskúšajte napr. pečenú cuketu naplnenú mletým mäsom a zeleninou. Alebo jednoduché a rýchle cuketové placky so slaninou. Ako tretí tip ponúkame cuketové ragú, ktoré sa hodí ako príloha napr. k restovanému lososovi alebo pstruhovi. Ktorý recept si vyberiete vy?

Cuketové placky s údenou slaninkou

Cuketové placky s údenou slaninkou

Filety z lososa s cuketovým ragú

Filety z lososa s cuketovým ragú

Plnená cuketa

Plnená cuketa

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info