0

Cuketové hody

Čas na cuketu!

Cuketa je plná vitamínov. V tomto období ju kúpite naozaj všade, vyzerá skvelo a ešte lepšie chutí. Tak nepremeškajte šancu a šup s ňou na panvicu, plech, gril či do šalátu. Jej využitie v kuchyni je naozaj široké! Z cukety možno pripraviť chutné placky – sú chrumkavé a dokonale chutia. Ak sa nemienite vzdať mäsa, pripravte si ich s restovanou slaninkou. Plnená cuketa? Môže byť! S mletým mäsom a zeleninou. Tento recept je skvelým tipom na každý letný obed. Cuketová klasika? Samozrejme lečo! Kombinácia cukety, papriky a paradajok sa zdá byť banálna, ale chutí vynikajúco. Vyskúšajte cuketu v rôznych variáciách a vyberte si svoj obľúbený recept na túto letnú zeleninu.

Cuketové lečo

Cuketové lečo

Cuketové placky s údenou slaninkou

Cuketové placky s údenou slaninkou

Plnená cuketa

Plnená cuketa

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info