0

Dobroty so syrom

Ak ste milovníkmi syrov, určite vás potešíme! Prinášame vám totiž tri jedlá, v ktorých majú syry nenahraditeľné miesto. Ak plánujete grilovačku v záhrade, vyskúšajte skvelého grilovaného pstruha s paprikovo-syrovou plnkou. Vynikajúco vás zasýti syrová polievka s hriankami a čerstvou petržlenovou vňaťou. Na ľahký letný obedík môžete zasa zvoliť francúzsky cibuľový koláč s Camembertom. Dobrú chuť!

Grilovaný pstruh s paprikovo-syrovou plnkou

Grilovaný pstruh s paprikovo-syrovou plnkou

Syrová polievka s hriankami

Syrová polievka s hriankami

Francúzsky cibul’ový koláč

Francúzsky cibul’ový koláč

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info