0

Domáci burger

Poctivý fast food z vašej kuchyne

Aj vy si radi pochutnáte na dobrom hamburgeri? Presvedčte sa o tom, že aj vlastnoručne pripravený môže očariť svojou chuťou! Keď populárne jedlá z reštaurácií prenášate do svojej kuchyne, máte oveľa väčšiu kontrolu nad ich chuťou a kvalitou. Môžete do nich pridať také suroviny, aké vám chutia najviac! Čo však určite potrebujete? Overené recepty z Kuchyne Lidla a kvalitné produkty! Ak máte radi klasiku, pripravte ju v tom najlepšom prevedení, čiže hamburger s hovädzím mäsom, syrom, zeleninou a šalátom Coleslaw! Ak obľubujete výrazné  a možno trochu iné chute, vyskúšajte hamburger s kozím syrom. Do tretice vám odporúčame hamburger s trhaným bravčový mäsom – aj tento recept nájdete na stránke Kuchyne Lidla!

Hamburger s kozím syrom

Hamburger s kozím syrom

Hamburger so šalátom Coleslaw

Hamburger so šalátom Coleslaw

Domáci hamburger s bravčovým mäsom

Domáci hamburger s bravčovým mäsom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info