0

Domáci burger

Poctivý fast food z vašej kuchyne

Aj vy si radi pochutnáte na dobrom hamburgeri? Presvedčte sa o tom, že aj vlastnoručne pripravený môže očariť svojou chuťou! Keď populárne jedlá z reštaurácií prenášate do svojej kuchyne, máte oveľa väčšiu kontrolu nad ich chuťou a kvalitou. Môžete do nich pridať také suroviny, aké vám chutia najviac! Čo však určite potrebujete? Overené recepty z Kuchyne Lidla a kvalitné produkty! Ak máte radi klasiku, pripravte ju v tom najlepšom prevedení, čiže hamburger s hovädzím mäsom, syrom, zeleninou a šalátom Coleslaw! Ak obľubujete výrazné  a možno trochu iné chute, vyskúšajte hamburger s kozím syrom. Do tretice vám odporúčame hamburger s trhaným bravčový mäsom – aj tento recept nájdete na stránke Kuchyne Lidla!

Hamburger s kozím syrom

Hamburger s kozím syrom

Hamburger so šalátom Coleslaw

Hamburger so šalátom Coleslaw

Domáci hamburger s bravčovým mäsom

Domáci hamburger s bravčovým mäsom

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Nenechaj si ujsť špičkové recepty

Prihlás sa do nášho newslettera a vynikajúce recepty ti naservírujeme priamo do tvojej e-mailovej schránky, aby ti nič neušlo.

Odoberať