1

Inšpirácia na palacinky

Máte chuť na sladučké a sýte raňajky? Alebo netradičný obed, či olovrant? Adriana Poláková má pre vás vynikajúci recept na zapečené palacinky plnené vanilkovým tvarohom, poliate výborným domácim pudingom a ozdobené sladučkou snehovou prikrývkou. Palacinky pripravené takýmto spôsobom sú vynikajúcim a jednoduchým sladkým jedlom, či dezertom, ktorým potešíte deti aj dospelých.

Zapečené palacinky so snehom

Zapečené palacinky so snehom

  • H
    Hosť
    22. september 2015, 08:28

    no od zdravého stravovania to má ďaleko, dúfam, tento recept poslanci NR nedoporučia resp. zakážu pre školské jedálne

    Odpovedať
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info