0

Jednoduchý tvarohový koláčik

Ak máte radi koláče, ktorých príprava nie je náročná a nezaberie vám celý deň, tento týždeň si prídete na svoje. Adriana Poláková pre vás pripravila recept na jednoduchý koláčik zo špaldovej múky. Plnený je tvarohom s príchuťou vanilky a lesným ovocím. Koláčik môžete pred servírovaním zaujímavo dozdobiť pomocou práškového cukru a kúska záclony so vzorom. Bude tak pastvou aj pre vaše oči!

Tvarohový koláč zo špaldovej múky

Tvarohový koláč zo špaldovej múky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info