0

Jogurtové pokušenie

Vyskúšajte jogurtové dezerty našej cukrárky Adriany! Čo dobré môžete pripraviť z bieleho jogurtu? Máme pre vás hneď tri nápady z Lidl Cukárne. Neodolateľná malinová Šarlota plnená sviežim tvarohovo-jogurtovým krémom vám zaručí úspech aj u tých najnáročnejších hostí. Krémeš je cukrárska klasika. Tvorí ho krehké lístkové cesto, lahodný vanilkový krém, nadýchaná šľahačka a poleva z kvalitnej čokolády. Vyskúšajte tento dezert pripraviť inak – osviežte vanilkový krém pridaním bieleho jogurtu. A na záver máme pre vás jogurtový dezert v podobe fit pohára. Maliny, celozrnné sušienky a biely jogurt s medom - to je kombinácia, ktorá vám určite zachutí a neuškodí ani vašej línii.

Jogurtový krémeš

Jogurtový krémeš

Fit pohár

Fit pohár

Koláč Šarlota

Koláč Šarlota

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info