0

Kokosové dobroty

Milovníci kokosových koláčikov a dezertov pozor! Inšpirujte sa úžasnými receptami Adriany Polákovej a očarte hostí výbornými dezertami s kokosom v hlavnej úlohe. Napríklad dezertom s nádychom exotiky – lahodnou kokosovou mliečnou ryžou, sladučkými kokosovými ježmi so zamatovou čokoládou alebo koláčikom s marhuľovým džemom a vrstvou ľahučkého kokosového snehu. Určite sa oplatí vyskúšať aspoň jeden z nich!

Mliečna ryža s kokosom

Mliečna ryža s kokosom

Kokosové ježe

Kokosové ježe

Koláč s ovocným džemom a kokosovým snehom

Koláč s ovocným džemom a kokosovým snehom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info