1

Kuchyňa plná zdravia

Sirupy a tabletky bývajú často skôr nutné zlo než niečo príjemné. Našťastie kuchyne sú plné prírodních liečiv, ktoré chutia, zlepšujú zdravotný stav a odolnosť. Cibuľový sirup, mlieko s cesnakom alebo obyčajné chrúmanie orechov – tieto metódy liečenia veľmi dobre poznali už naše staré mamy. Cibuľa chutí oveľa lepšie v cestíčku, cesnak v polievke a orechy skvele dopĺňajú/obohacujú chuť šalátov! Takže ak Vás chytá jesenné prechladnutie, rýchlo do kuchyne po niečo chutné (a zdravé) pod zub!

Francúzsky cibul’ový koláč

Francúzsky cibul’ový koláč

Cesnaková polievka

Cesnaková polievka

Šalát Waldorf

Šalát Waldorf

  • H
    Hosť
    20. november 2013, 17:00

    Cibula a cesnak su trvalou sucastou nasho jedalnicka , vyborny zdroj vitaminov, ale aj ako prevencia proti chorobam v zime sa nam osvedcili v surovom , ale aj varenom stave.... cesnacka mala tiez uspech....

    Odpovedať
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info