0

Marhuľové hody

Varíme s marhuľami

Marhuľová sezóna je krátka, preto ju musíme využiť naplno. Toto skvelé ovocie je bohaté na betakarotén, vitamíny B, C, železo a vápnik. Môžete si ich vychutnať len tak, ako rýchle občerstvenie počas dňa alebo ich využiť pri príprave skvelých dezertov a jedál. Na začiatok vám ponúkame niečo klasické – jemný cheesecake s množstvom marhúľ a chrumkavou posýpkou! Vyskúšajte tiež marhuľové vrtuľky z pľundrovaného cesta – garantujeme, že v žiadnej cukrárni nenájdete lepšie! Ak nemáte chuť na sladké, odporúčame grilovaný

Marhuľový cheesecake s posýpkou

Marhuľový cheesecake s posýpkou

Farebný zeleninový špíz s marhuľami

Farebný zeleninový špíz s marhuľami

Marhuľové vrtuľky z pľundrového cesta

Marhuľové vrtuľky z pľundrového cesta

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info