0

Milujeme mandle

Adriana Poláková vie, ako kombinovať chute, aby sme dostali neuveriteľne chutný koláčik. Korpus z krehkého cesta naplnila lahodným vanilkovo-mandľovým krémom. Na vrch koláča poukladala nakrájané hrušky uvarené v sladučkom sirupe. Koláčik ešte bohato posypala mandľovými lupienkami a šup s ním do rúry. Po upečení ho stačí už iba posypať práškovým cukrom a na svete je dezert, ktorý vám osladí aj ten najpochmúrnejší deň!

Hruškový koláč s mandľami

Hruškový koláč s mandľami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info