0

Nadýchané, letné, ovocné...

V lete milujeme osviežujúce dezerty s ovocím. Doba dozrievania sezónneho ovocia, napríklad ríbezlí, egrešov, malín alebo čučoriedok, je však veľmi krátka, preto treba v tomto období používať čerstvé ovocie čo najviac. Adriana Poláková si pre vás v tomto duchu pripravila úžasne nadýchané a vláčne kokosové muffiny s čučoriedkami a dvoma druhmi polevy! Ideálne sa hodia na záhradné grilovačky, pikniky alebo rodinné oslavy, pretože si ich zaručene obľúbia nielen deti, ale aj dospelí!

Kokosovo-ovocné muffiny

Kokosovo-ovocné muffiny

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info