0

Obed z grilu

Hľadáte recept na chutný a zároveň rýchly a jednoduchý obed? V Kuchyni Lidla pre vás máme tri výborné nápady na obed z grilu. Grilovať môžete buď vonku na čerstvom vzduchu alebo vo vašej domácej kuchyni na grilovacej panvici. Ak máte radi morčacie prsia, určite by ste mali vyskúšať recept Marcela Ihnačáka na grilované morčacie prsia so šalátom s kozím syrom. Obzvlášť chutné sú tiež ryby pripravené na grile. Výhodou je, že ich netreba dlho grilovať. Grilovaný losos s bylinkovým maslom alebo grilovaný pstruh so šampiňónmi, cuketou a smotanovým dresingom vám budú iste chutiť.

Grilované morčacie prsia so šalátom s kozím syrom

Grilované morčacie prsia so šalátom s kozím syrom

Grilovaný losos s bylinkovým maslom

Grilovaný losos s bylinkovým maslom

Grilovaný pstruh so šampiňónmi, cuketou a smotanovým dresingom

Grilovaný pstruh so šampiňónmi, cuketou a smotanovým dresingom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info