0

Originálne jedlá s rukolou

Rukola má výraznú vôňu a charakteristickú orieškovú chuť. V Kuchyni Lidla nájdete niekoľko nápadov, ako ju môžete použiť. Odporúčame vyskúšať jeden z týchto troch receptov. Krémová polievka s rukolou a karfiolom skutočne zasýti a rukola dodá jemnému krému výraznejšiu chuť. Alebo si môžete pripraviť morčacie prsia plnené rukolou, camembertom a brusnicami podľa receptu Marcela Ihnačáka. Treťou možnosťou je chutné pečené kurča s rukolovým pestom a zemiakovým pyré.

Krémová polievka z rukoly a karfiolu

Krémová polievka z rukoly a karfiolu

Morčacie prsia plnené Camembertom, rukolou a brusnicami

Morčacie prsia plnené Camembertom, rukolou a brusnicami

Pečené kurča s rukolovým pestom a zemiakovým pyré

Pečené kurča s rukolovým pestom a zemiakovým pyré

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info