0

Ovocné leto

V lete milujeme osviežujúce dezerty plné ovocia. Ak hľadáte inšpiráciu a znudili vás všetky overené recepty určite nahliadnite do Lidl Cukrárne! Máme pre vás 3 perfektné recepty od našej sladkej cukrárky Adriany Polákovej. Posýpkovú tortu s čučoriedkami a mascarpone - tenké a chrumkavé cesto pokryté lahodným krémom, v ktorom sú ukryté sladké čučoriedky. Ak máte radšej nepečené dezerty, vyskúšajte nepečený ovocný cheesecake ozdobený množstvom drobného ovocia. A ak si strážite štíhlu líniu odporúčame citrónové bábovky. Vďaka chrumkavým orechom, nízkotučnému jogurtu, medu a čerstvému ovociu si môžete túto sladkú dobrotu dovoliť úplne bez výčitiek.

Posýpková torta s čučoriedkami a mascarpone

Posýpková torta s čučoriedkami a mascarpone

Nepečený ovocný cheesecake

Nepečený ovocný cheesecake

Citrónové fit bábovky

Citrónové fit bábovky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info