0

Plné čokolády

Ak patríte k milovníkom čokolády a dezertov plných výborných čokoládových krémov, ste na správnom miete. V Lidl Cukrárni môžete nájsť recept na úžasnú čokoládovo-orechovú tortu. Je veľmi jednoduchá na prípravu, pretože z jednej zmesi pripravíte korpus aj krém. Okrem toho je ešte aj bezlepková. Ak ste si obľúbili nepečené sladkosti našej cukrárky Adriany Polákovej, vyskúšajte famózne nepečené čokoládovo-banánové kocky. Vynikajúca kombinácia banánov a čokolády si získa vaše zmysly. Pre svojich hostí môžete pripraviť aj nepečené čokoládové minitortičky s jemným krémom z mascarpone posypané nasekanými vlašskými orechmi. Určite neoľutejete!

Čokoládovo-orechová torta

Čokoládovo-orechová torta

Nepečené čokoládovo-banánové kocky

Nepečené čokoládovo-banánové kocky

Nepečené čokoládové minitortičky

Nepečené čokoládové minitortičky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info