0

Polievka - základ jedálnička

Polievky, ktoré vás zahrejú

Stavte na polievky! Dokonale zahrejú počas studených zimných dní. Okrem toho sú lepšie stráviteľné a určite prospejú všetkým, ktorí si chcú odpočinúť po sviatočnom hodovaní alebo nový rok začínajú s predsavzatím, že sa budú lepšie stravovať! Vyskúšajte naše recepty a presvedčte sa, akým rôznorodým spôsobom možno pripraviť výživne a chutné polievky! Pripravte napríklad kurací vývar so zázvorom a mäsovými knedličkami. Pre tých, ktorí obľubujú krémové polievky, odporúčame králičiu polievku s bielou fazuľou. Fanúšikom zeleninových polievok určite zachutí mrkvovo-zemiakový krém s bylinkovými krutónmi. Prajeme vám dobrú chuť!

Kuracia polievka so zázvorom a knedličkami

Kuracia polievka so zázvorom a knedličkami

Králičia polievka s bielou fazuľou

Králičia polievka s bielou fazuľou

Mrkvovo-zemiaková polievka s bylinkovými krutónmi

Mrkvovo-zemiaková polievka s bylinkovými krutónmi

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info