0

Pre milovníkov mäsa

Pre tých, ktorí si nevedia predstaviť svoj jedálny lístok bez mäsa, máme pripravené 3 skvelé návrhy - v hlavnej úlohe samozrejme s poriadnym kusom mäsa! Leto je ideálne na grilovanie, a preto musíte vyskúšať skvelý recept na poľovnícku grilovanú krkovičku s cesnakom a čerstvým rozmarínom. Druhým variantom je vynikajúci domáci hovädzí hamburger so šalátom Coleslaw a rozmarínovými zemiačkami. Poriadnych jedákov však určite poteší aj bravčové stehno špikované sliezskou klobásou. Ktoré jedlo by najviac potešilo vás?

Grilovaná krkovička na poľovnícky spôsob

Grilovaná krkovička na poľovnícky spôsob

Hamburger so šalátom Coleslaw

Hamburger so šalátom Coleslaw

Bravčové stehno špikované Sliezskou klobásou

Bravčové stehno špikované Sliezskou klobásou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info