0

Rodinná hostina

Hľadáte tip na výborný a sýty obed pre celú rodinu? Ale nechcete stráviť celý deň v kuchyni? Využite recepty Marcela Ihnačáka z Kuchyne Lidla a pripravte skvelé jedlo, na ktorom si všetci pochutnajú. Prvým tipom sú kuracie stehná s hubami šitake, hráškom a krémovou smotanovou omáčkou. Celé jedlo budete mať pripravené za hodinu. Ďalším chutným jedlom je pečené kurča špikované aromatickou sušenou šunkou a cesnakom, ku ktorému Marcel naservíroval restovaný baklažánom s paradajkami. Ak preferujete skôr morčacie mäsko, tak určite vyskúšajte pečené morčacie prsia na ružovom víne s chrumkavými opekanými zemiakmi so slaninkou a rozmarínom.

Kuracie stehná s hubami, hráškom a krémovou omáčkou


Kuracie stehná s hubami, hráškom a krémovou omáčkou

Kurča špikované sušenou šunkou a cesnakom

Kurča špikované sušenou šunkou a cesnakom

Pečené morčacie prsia na ružovom víne


Pečené morčacie prsia na ružovom víne

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info