0

Ryba na obed

Ak vám chýba nápad na dobrý obed, inšpiráciu nájdete v Kuchyni Lidla! Môžete si pripraviť napríklad rybu, ktoré je chutná, ľahká a zdravá. Na začiatok navrhujeme recept Marcela Ihnačáka na výborné krémové rizoto s lososom, cherry paradajkami a hráškom, ktoré vám určite bude chutiť. Ďalším typom nášho kuchára je restovaný losos so zeleninou a jemnou petržlenovou omáčkou. Do tretice vám ponúkame recept Romana Paulusa na opekané pstruhy s lahodným hráškovým pyré a restovanou mrkvou so stopkovým zelerom. Všetky tri receptu sú fantastické. Ktorý si vyberiete?

Rizoto s lososom, cherry paradajkami a hráškom

Rizoto s lososom, cherry paradajkami a hráškom

Restovaný losos so zeleninou

Restovaný losos so zeleninou

Pstruh s hráškovým pyré

Pstruh s hráškovým pyré

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info