0

S exotickým ovocím

Exotické ovocie v dezertoch

Pripravte pre vašich blízkych a priateľov vynikajúce koláče s príchuťou exotiky. Ak hľadáte inšpiráciu alebo návod, ako na exotické ovocie, ste na správnej adrese. Adriana Poláková vie napiecť dokonalé dezerty a rovnako dobre si poradí aj s exotickým ovocím. Najskôr sa pozrite, aké recepty sme pre vás vybrali a potom nakúpte v Lidli ovocie za výhodnú cenu. Na začiatok vám ponúkame šťavnaté ananásové rezy plnené smotanovým a ananásovým krémom a dozdobené kúskami čerstvého ananásu. Pavlovovej tortu nikomu netreba predstavovať. V kombinácií s mangom, kivi a citrónovým krémom chutí vynikajúco. Na záver máme pre vás recept na nepečené koláčiky. Mini cheesecakes so sladkým krémom a mangovým pyré môžete ešte dozdobiť čerstvým mangom, aby vyzerali neodolateľne. Vyberte si svoj obľúbený recept!

Šťavnaté ananásové rezy

Šťavnaté ananásové rezy

Pavlovovej torta s mangom a kivi

Pavlovovej torta s mangom a kivi

Nepečené mangové minicheesecakes

Nepečené mangové minicheesecakes

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info