0

S opekaným pečivom

Nemáte dostatok čas, aby ste si k jedlu pripravili zemiaky či ryžu? Nevadí! Ako prílohu môžete podávať grilované bruschetty. Môžete ich urobiť vonku na grile alebo vo vašej kuchyni na grilovacej panvici. Krajec bieleho chleba orestujete na troche olivového oleja z oboch strán dozlatista. Pred podávaním ho môžete potrieť strúčikom cesnaku. Ako inšpiráciu vám ponúkame tri recepty nášho šéfkuchára Marcela Ihnačáka z Kuchyne Lidla. Prvým sú grilované špízy s bravčovým mäsom, hubami a klobásou ochutené vynikajúcou salsou verde. Iste vám budú chutiť aj medovo-citrónové morčacie stehná servírované so zeleninovým šalátom. Do tretice môžete vyskúšať tranšírovaný rump steak s pikantným bylinkovým maslom a rukolovým šalátom.

Grilované špízy s bravčovým mäsom, hubami a klobásou

Grilované špízy s bravčovým mäsom, hubami a klobásou

Medovo-citrónové morčacie stehná

Medovo-citrónové morčacie stehná

Tranšírovaný rump steak s pikantným bylinkovým maslom

Tranšírovaný rump steak s pikantným bylinkovým maslom

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Nenechaj si ujsť špičkové recepty

Prihlás sa do nášho newslettera a vynikajúce recepty ti naservírujeme priamo do tvojej e-mailovej schránky, aby ti nič neušlo.

Odoberať