0

S opekaným pečivom

Nemáte dostatok čas, aby ste si k jedlu pripravili zemiaky či ryžu? Nevadí! Ako prílohu môžete podávať grilované bruschetty. Môžete ich urobiť vonku na grile alebo vo vašej kuchyni na grilovacej panvici. Krajec bieleho chleba orestujete na troche olivového oleja z oboch strán dozlatista. Pred podávaním ho môžete potrieť strúčikom cesnaku. Ako inšpiráciu vám ponúkame tri recepty nášho šéfkuchára Marcela Ihnačáka z Kuchyne Lidla. Prvým sú grilované špízy s bravčovým mäsom, hubami a klobásou ochutené vynikajúcou salsou verde. Iste vám budú chutiť aj medovo-citrónové morčacie stehná servírované so zeleninovým šalátom. Do tretice môžete vyskúšať tranšírovaný rump steak s pikantným bylinkovým maslom a rukolovým šalátom.

Grilované špízy s bravčovým mäsom, hubami a klobásou

Grilované špízy s bravčovým mäsom, hubami a klobásou

Medovo-citrónové morčacie stehná

Medovo-citrónové morčacie stehná

Tranšírovaný rump steak s pikantným bylinkovým maslom

Tranšírovaný rump steak s pikantným bylinkovým maslom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info