0

Silvestrovské chuťovky

Chystáte sa na oslavu silvestrovskej noci so známymi? Hľadáte spoľahlivý tip na chutné občerstvenie, ktoré vám spríjemní večer? Odporúčame recepty z Kuchyne Lidla! Lístkové cesto s paradajkami a mozzarellou je vynikajúcim receptom, pri ktorom môžete popustiť uzdu vašej kulinárskej fantázii a pridať svoje obľúbené ingrediencie. Na prípravu nenáročné sú aj kanapky s alpskou salámou, špenátom a gorgonzolou. Kombináciu chutí výborne dopĺňajú vlašské orechy. Ak chcete zažiariť, pripravte vynikajúce chuťovky plnené cibuľovou remuládou. Na každé koliesko položte iný druh syra - kozí alebo gorgonzolu. Veľmi dobré a časovo nenáročné!

Lístkové cesto s paradajkami a mozzarellou

Lístkové cesto s paradajkami a mozzarellou

Kanapky s alpskou salámou, špenátom a gorgonzolou


Kanapky s alpskou salámou, špenátom a gorgonzolou

Chuťovky s cibuľovou remuládou a syrom

Chuťovky s cibuľovou remuládou a syrom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info