0

Sladké pokušenie

Poznáte to - občas dostanete neovládateľnú chuť na niečo sladké. Naše tri lahodné dezerty s čokoládou uspokoja každého. Pre náročných máme banánovo-karamelovú tortu. Pre milovníkov chladených dezertov a zmrzlín sme pripravili taliansky krémový dezert semifreddo. A keď potrebujete svoju túžbu po sladkom uspokojiť čo najskôr, urobte si lahodnú čokoládovú penu, ktorú máte hotovú v priebehu 15 minút. Doprajte si trochu sladkého potešenia s Kuchyňou Lidla.

Banánovo-karamelová torta

Banánovo-karamelová torta

Čokoládová pena

Čokoládová pena

Semifreddo s mascarpone, čokoládou a medovými orechmi

Semifreddo s mascarpone, čokoládou a medovými orechmi

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info