0

Sladučké jahody

Červené, sladučké, šťavnaté, osviežujúce a voňavé – jedným slovom  jahody. Ich sezóna je v plnom prúde, preto je ideálny čas pripraviť si z nich nejakú sladkú dobrotu. Inšpirujte sa receptami Adriany Polákovej v Lidl Cukrárni a vyskúšajte napríklad nepečenú jahodovú roládu so smotanovým krémom a dlhými piškótami. Ak máte radi cheesecaky, upečte tvarohový cheesecake s polevou ganache dozdobený jahodami. Ak obľubujete šišky, správnou voľbou pre vás budú tvarohové šišky so zamatovou jahodovou penou. Na čom si pochutnáte najbližšie?

Tvarohový cheesecake s jahodami

Tvarohový cheesecake s jahodami

Nepečená jahodová roláda

Nepečená jahodová roláda

Tvarohové šišky

Tvarohové šišky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info