0

Slávnostný dezert

V decembri sa každý pomaličky začína zamýšľať nad tým, aké dezerty pripraví na Vianoce. Adriana Poláková predstavuje v Lidl Cukrárni recept na čokoládovo-malinovú tortu. Jemný kakaový korpus je naplnený čokoládovou a malinovou plnkou, ktorých chute sa v tomto dezerte veľmi dobre dopĺňajú. Krásna torta poliata lesklou kakaovou polevou a dozdobená exotickým physalisom určite nesmie chýbať na vašom sviatočnom stole!

Čokoládovo-malinová torta

Čokoládovo-malinová torta

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info