0

Šošovička, cícer, pohánka

Pohánka, cícer a šošovica zažívajú v posledných rokoch doslova renesanciu. A nie je sa čo čudovať! Sú výživné, obsahujú množstvo bielkovín a minerálnych látok. V Kuchyni Lidla nájdete množstvo tipov, ako ich pripraviť. Vyskúšajte napríklad pohánku s cviklou, vlašskými orechmi a pečenými kuracími prsami. Alebo si upečte kuriatko a ako prílohu k nemu servírujte chutný cícer so zeleninou a olivami. Do tretice ponúkame recept pre všetkých milovníkov šošovice. Vyskúšajte šalát zo šošovice, s baklažánom, cuketou, olivami a rukolou. Môžete ho podávať ako vegetariánske jedlo alebo k nemu upiecť morčacie prsia. Ktorý recept vyskúšate ako prvý?

Pečené kuracie prsia s pohánkou a cviklou

Pečené kuracie prsia s pohánkou a cviklou

Pečené kurča s bylinkami, citrónom a cícerom

Pečené kurča s bylinkami, citrónom a cícerom

Šošovicový šalát s pečenými morčacími prsami

Šošovicový šalát s pečenými morčacími prsami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info