0

Šťavnaté karé

Karé 3x inak

Recepty z bravčového karé nemusia byť vôbec nudné. V Kuchyni Lidla nájdete širokú paletu receptov s týmto mäskom v hlavnej úlohe. Je jedno, aké chute obľubujete, určite nájdete niečo pre seba. Pre milovníkov aromatických syrov bude najlepšou voľbou karé zapečené s gorgonzolou a šunkou, podávané na jemne-pikantných restovaných baklažánoch s paradajkami! Karé chutí vynikajúco aj plnené a v kombinácií so syrom cheddar – ako prílohu tentokrát vyskúšajte restovaný zeler. Posledný recept je pre všetkých, ktorí kombináciu syra a mäsa až tak neobľubujú. Vyskúšajte karé zabalené v Schwarzwaldskej šunke so šošovicovým ragú!

Bravčové karé plnené čedarom s restovaným zelerom

Bravčové karé plnené čedarom s restovaným zelerom

Bravčové karé so Schwarzwaldskou šunkou a šošovicou

Bravčové karé so Schwarzwaldskou šunkou a šošovicou

Zapečené bravčové karé s gorgonzolou a šunkou

Zapečené bravčové karé s gorgonzolou a šunkou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info