0

Taliansky obed

Ak patríte k milovníkom talianskej kuchyne, určite vyskúšajte nasledujúce tri výborné jedlá, ktoré nájdete v Kuchyni Lidla. Napríklad lahodné a sýte gnocchi so sušenými paradajkami a mascarpone sú pripravené už za 20 minút. Alebo vyskúšajte tradičné lasagne s mletým mäsom, orechmi a bešamelom. Ak patríte k milovníkom cestovín, tak si určite pripravte špagety s mäsovým ragú a červeným vínom. Vyskúšajte a vyčarujte si na chvíľu aj pri vašom stole atmosféru Stredomori!

Gnocchi so sušenými paradajkami a mascarpone

Gnocchi so sušenými paradajkami a mascarpone

Lasagne s mletým mäsom a orechami

Lasagne s mletým mäsom a orechami

Farebné špagety s mäsovým ragú na červenom víne

Farebné špagety s mäsovým ragú na červenom víne

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info