0

Tortila v troch prevedeniach

Aj vám sa tortila spája zásadne s mexickou kuchyňou? Napriek tomu, že tortily sú v tejto krajine používané veľmi často, existujú aj iné spôsoby ich využitia. Ako predjedlo alebo malé občerstvenie pre hostí môžete zvoliť zapekané tortilové roládky so syrom a jogurtovo-horčicovým dipom. Na obed či večeru si môžete pripraviť Ihnačákov recept na wrap s mletým mäsom, špenátom a smotanovým dresingom. Ak sa vám ale predsa zažiada mexických chutí, siahnite po Paulusovom recepte na pikantné tortily s fazuľou a kukuricou pod vrstvou zapečeného syra. Nie je dôležité, ktorý recept si vyberiete, pretože všetky tri sú úplne skvelé!

Zapečené tortily s mletým mäsom

Zapečené tortily s mletým mäsom

Zapekané tortillové roládky

Zapekané tortillové roládky

Wrapy s mletým mäsom a špenátom

Wrapy s mletým mäsom a špenátom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info