0

Tri oriešky

Obľúbená rozprávka patrí k Vianociam tak, ako orechové dezerty. V spojení s čokoládou ich chuť vynikne ešte viac – presvedčí vás o tom asi ten najlepší čokoládovo – orechový dezert od Adriany Polákovej. Alebo vyskúšajte klasiku plnú orechov – orechovú bábovku. A ak máte napriek klesajúcim teplotám chuť na niečo chladivé a lahodne krémové – Marcelove semifreddo je tou najlepšou voľbou.

Čokoládovo-orechová torta

Čokoládovo-orechová torta

Orechová bábovka

Orechová bábovka

Semifreddo s mascarpone, čokoládou a medovými orechmi

Semifreddo s mascarpone, čokoládou a medovými orechmi

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info